Ochrana soukromí

Ochrana soukromí

Zásady ochrany soukromí které stanovujeme pro provoz našeho webu.

Kitespace se zavazuje chránit vaše soukromí. Pokud budete požádáni o poskytnutí nějaké informace v souvislosti s fungováním naši webové stránky, budeme jednat v souladu s prohlášením o ochraně soukromí.

Můžeme shromažďovat následující informace: jméno a název pozice kontaktní údaje včetně e-mailové adresy demografické údaje, jako je PSČ, preference a zájmy další informace týkající se průzkumů a / nebo nabídky zákazníka.

Co budeme dělat s informacemi, které shromažďujeme: Využíváme tyto informace, abychom  porozuměli vašim potřebám a poskytli vám lepší služby. (např. zlepšení našich produktů a služeb. Můžeme zasílat reklamní e-maily o nových produktech, speciálních nabídkách nebo další informace, které si myslíme, že by vás mohly zajímat pomocí e-mailové adresy, kterou jste poskytli. Můžeme přizpůsobit webové stránky dle Vašich zájmů.)

Jsme odhodláni zajistit, že vaše informace jsou v bezpečí. Aby se zabránilo neoprávněnému přístupu nebo zveřejnění, jsme zavedli vhodné fyzické, elektronické a řídící postupy pro ochranu a zabezpečení informací, které shromažďujeme online. 

Ovládání vašich osobních údajů: Můžete si vybrat / omezit shromažďování nebo používání vašich osobních údajů následujícími způsoby: vždy, když budete vyzváni k vyplnění formuláře na webových stránkách, můžete kliknout , že si nepřejete, aby informace, byly  použity kýmkoliv pro účely přímého marketingu. Jestliže jste tak neučinili a přejete si vaše kontaktní údaje vyřadit s marketingu, můžete kdykoli požádat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Nebudeme prodávat, distribuovat nebo pronajímat vaše osobní informace třetím stranám, pokud nebudeme mít váš souhlas (ze zákona povinni tak učinit). Můžeme použít vaše osobní údaje k zasílání propagačních informací o třetích stran, které si myslíme, že by vás mohly zajímat, pokud nám sdělíte, že chcete aby se to stalo. 

zeeko kites

Zeeko kiteboarding 

Inovativní výrobce kitesurfingového vybavení.

☀ E.R.A. - speciální line pro nejsnazší restart v historii
☀ Váha baru snížena o 40% 
☀ Nosnost line dosáhla 330kg
☀ Tvar náběžné Leading edge je tvořen z 28 segmetů
☀ Depower totálně vyvlaje kite, obří reaktivita ...atd.

zeeko kites

přidat inzerát

Zde můžete vložit do bazaru váš inzerát

Vyladili jsme kite bazar podle přání kiterů: 3 opravdu velké obrázky - řazení podle stáří výrobku - antispamové zobrazení Vašeho mailu - automatické mazání inzerátu po 60dnech - možnost editovat i smazat

kite bazar

 

KITE BAZAR

rlboards -kiteboard

RL kiteboard

Český výrobce karbonových a laminátových kiteboardů

☀ Kompletní kiteboardy za výjimečnou cenu

☀ Široká nabídka velikostí a designů

☀ Freestyle, Freeride, Light wind, Travel - dělitelný board

rlboards -kiteboard

Naše fotky

Naše videa

Kitespace na facebooku - buďte ve spojeníKitespace twitterPřipojte se k našemu vimeo profilu - videaGoogle socialkitespace emal

Facebook Google+ Twitter
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich